WEDSTRIJD
29.08.20 | 1e ronde | Elena Gabriela Ruse | Irina Fetecau | 6-2, 6-4 | Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Elena Gabriela Ruse | Irina Fetecau | |
1e Service % | 22/43 (51%) | 38/53 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/22 (73%) | 21/38 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/21 (76%) | 7/15 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/53 (47%) | 11/43 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/96 (59%) | 39/96 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena Gabriela Ruse vs. Irina Fetecau - onderlinge wedstrijden
29.08.20 | 1e ronde | Elena Gabriela Ruse | Irina Fetecau | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
24.03.16 | 2e ronde | Elena Gabriela Ruse | Irina Fetecau | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
17.08.15 | Kwartfinale | Elena Gabriela Ruse | Irina Fetecau | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Bucharest | Clay |
Elena Gabriela Ruse form & Irina Fetecau form
Elena Gabriela Ruse - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Irina Fetecau - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |