WEDSTRIJD
07.07.21 | 1e ronde | Elena Gabriela Ruse | Jil Teichmann | 7-5, 7-61 | Hamburg | Clay |
STATISTIEKEN
Elena Gabriela Ruse | Jil Teichmann | |
1e Service % | 45/90 (50%) | 45/81 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/45 (47%) | 25/45 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/45 (51%) | 10/36 (28%) |
Benutte Breakpoints | 8/12 (67%) | 7/16 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/81 (57%) | 46/90 (51%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/171 (53%) | 81/171 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 8 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Jil Teichmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Jil Teichmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Jil Teichmann | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Jil Teichmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Jil Teichmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Jil Teichmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena Gabriela Ruse vs. Jil Teichmann - onderlinge wedstrijden
12.02.23 | 2e ronde van de kwal. | Elena Gabriela Ruse | Jil Teichmann | 6-75, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | Doha | Hard |
21.07.21 | 2e ronde | Elena Gabriela Ruse | Jil Teichmann | Jil Teichmann - niet aangetreden | wedstrijd detail | Palermo | Clay |
07.07.21 | 1e ronde | Elena Gabriela Ruse | Jil Teichmann | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | Hamburg | Clay |
01.06.15 | 2e ronde | Jil Teichmann | Elena Gabriela Ruse | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | French Open | Clay |
Elena Gabriela Ruse form & Jil Teichmann form
Elena Gabriela Ruse - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Jil Teichmann - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Alize Cornet | 7-64, 0-6, 2-4, - Jil Teichmann - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Emiliana Arango | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Arianne Hartono | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Irina-Camelia Begu | 6-1, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Magda Linette | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Birmingham - Grass | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail |