WEDSTRIJD
11.01.22 | 1e ronde | Elena Gabriela Ruse | Magdalena Frech | 6-2, 3-6, 6-4 | Sydney | Hard |
STATISTIEKEN
Elena Gabriela Ruse | Magdalena Frech | |
1e Service % | 55/105 (52%) | 49/85 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/55 (62%) | 27/49 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/50 (40%) | 12/36 (33%) |
Benutte Breakpoints | 8/16 (50%) | 7/12 (58%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/85 (54%) | 51/105 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/190 (53%) | 90/190 (47%) |
Dubbele fouten | 7 | 4 |
Aces | 2 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Magdalena Frech | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Magdalena Frech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Magdalena Frech | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Magdalena Frech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Magdalena Frech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Magdalena Frech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Magdalena Frech | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Magdalena Frech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Magdalena Frech | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Magdalena Frech | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Magdalena Frech | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Magdalena Frech | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Magdalena Frech | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena Gabriela Ruse vs. Magdalena Frech - onderlinge wedstrijden
11.01.22 | 1e ronde | Elena Gabriela Ruse | Magdalena Frech | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Sydney | Hard |
11.08.20 | 1e ronde | Magdalena Frech | Elena Gabriela Ruse | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | Prague | Clay |
08.08.16 | 1e ronde | Elena Gabriela Ruse | Magdalena Frech | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | Koksijde | Clay |
Elena Gabriela Ruse form & Magdalena Frech form
Elena Gabriela Ruse - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Magdalena Frech - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
21.02.24 3e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 2e ronde | vs. Petra Martic | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Yulia Putintseva | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-3, 4-1, Arina Rodionova - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Victoria Azarenka | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwalif. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
21.01.24 4e ronde | vs. Cori Gauff | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 3e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Daria Saville | 6-75, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Emma Navarro | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Marie Bouzkova | 0-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Marina Stakusic | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Sara Errani | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Anna Danilina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |