WEDSTRIJD
11.10.22 | 1e ronde | Elena Korokozidi | Dimitra Pavlou | 6-2, 6-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Elena Korokozidi | Dimitra Pavlou | |
1e Service % | 32/63 (51%) | 31/65 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/32 (66%) | 19/31 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/31 (52%) | 12/34 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/65 (52%) | 26/63 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/128 (55%) | 57/128 (45%) |
Dubbele fouten | 7 | 8 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Korokozidi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Korokozidi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Korokozidi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Korokozidi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Korokozidi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena Korokozidi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Korokozidi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Korokozidi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Dimitra Pavlou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Korokozidi | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena Korokozidi vs. Dimitra Pavlou - onderlinge wedstrijden
11.10.22 | 1e ronde | Elena Korokozidi | Dimitra Pavlou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Elena Korokozidi form & Dimitra Pavlou form
Elena Korokozidi - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Mika Buchnik | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Yelyzaveta Chainykova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Tiffany William | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 6-2, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Julia Terziyska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.11.22 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.22 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.11.22 2e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Dimitra Pavlou - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Carole Monnet | 6-4, 3-6, 1-4, - Dimitra Pavlou - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-71, 7-61, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-63, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Jana Bojovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Lara Salden | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lucie Urbanova | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Noa Krznaric | 3-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Dominika Salkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Busaad | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |