WEDSTRIJD
18.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Elena Korokozidi | Maja Radenkovic | 6-4, 6-2 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
07.04.02, 21 Jaar
10389 $
07.04.02, 21 Jaar
10389 $
Elena Korokozidi vs. Maja Radenkovic - onderlinge wedstrijden
18.11.19 | 2e ronde van de kwal. | Elena Korokozidi | Maja Radenkovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Elena Korokozidi form & Maja Radenkovic form
Elena Korokozidi - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Mika Buchnik | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Yelyzaveta Chainykova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Tiffany William | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mila Masic | 6-2, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Julia Terziyska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.11.22 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.22 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.11.22 2e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Maja Radenkovic - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jana Hossam Salah | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Isabelle Cherny | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Daria Kuczer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Bosman | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Tiana Tian Deng | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Meiling Wang | 7-68, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Lara Stojanovski | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Karine Marion Job | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |