WEDSTRIJD
06.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Elena Malygina | Anna Siskova | 6-4, 7-64 | W60 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
Elena Malygina | Anna Siskova | |
1e Service % | 63/80 (79%) | 39/77 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/63 (67%) | 27/39 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/17 (41%) | 16/38 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/77 (44%) | 31/80 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/157 (53%) | 74/157 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Malygina | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Malygina | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Anna Siskova | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena Malygina vs. Anna Siskova - onderlinge wedstrijden
06.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Elena Malygina | Anna Siskova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | W60 Trnava | I. hard |
12.08.22 | Kwartfinale | Elena Malygina | Anna Siskova | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Parnu | Clay |
Elena Malygina form & Anna Siskova form
Elena Malygina - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail |
Anna Siskova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |