WEDSTRIJD
04.08.21 | 1e ronde | Elena Malygina | Kamilla Bartone | 6-3, 2-1, - scratch | W25 Parnu | Clay |
STATISTIEKEN
Elena Malygina | Kamilla Bartone | |
1e Service % | 42/50 (84%) | 17/34 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/42 (55%) | 7/17 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/8 (75%) | 11/17 (65%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 1/8 (13%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 16/34 (47%) | 21/50 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 45/84 (54%) | 39/84 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Malygina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Kamilla Bartone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Malygina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Kamilla Bartone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 2-1 | |
0-0 | ||
2-1 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena Malygina vs. Kamilla Bartone - onderlinge wedstrijden
04.08.21 | 1e ronde | Elena Malygina | Kamilla Bartone | 6-3, 2-1, Kamilla Bartone - scratch | wedstrijd detail | W25 Parnu | Clay |
27.05.21 | 1e ronde | Kamilla Bartone | Elena Malygina | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Liepaja | Clay |
Elena Malygina form & Kamilla Bartone form
Elena Malygina - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail |
Kamilla Bartone - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sandra Samir | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sandra Samir | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Denise Valente | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ema Kovacevic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 0-4, - Kamilla Bartone - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Gio Jang | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |