WEDSTRIJD
18.04.23 | 1e ronde | Elena Malygina | Kathleen Kanev | 6-4, 6-75, 7-5 | W25 Nottingham | Hard |
STATISTIEKEN
Elena Malygina | Kathleen Kanev | |
1e Service % | 78/113 (69%) | 102/137 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/78 (53%) | 57/102 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/35 (66%) | 16/35 (46%) |
Benutte Breakpoints | 8/23 (35%) | 6/17 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 64/137 (47%) | 49/113 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 128/250 (51%) | 122/250 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 2 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Malygina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Malygina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elena Malygina | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Malygina | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elena Malygina | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Elena Malygina | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elena Malygina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elena Malygina | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena Malygina vs. Kathleen Kanev - onderlinge wedstrijden
18.04.23 | 1e ronde | Elena Malygina | Kathleen Kanev | 6-4, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Nottingham | Hard |
Elena Malygina form & Kathleen Kanev form
Elena Malygina - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail |
Kathleen Kanev - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |