WEDSTRIJD
08.10.20 | 2e ronde | Elena Malygina | Louise Kwong | 6-4, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Elena Malygina | Louise Kwong | |
1e Service % | 39/56 (70%) | 44/65 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/39 (67%) | 19/44 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/17 (29%) | 9/21 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/65 (57%) | 25/56 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Dubbele fouten | 7 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elena Malygina | 5-4 | |
0-0, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
0-1 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-4 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Louise Kwong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Louise Kwong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena Malygina vs. Louise Kwong - onderlinge wedstrijden
08.10.20 | 2e ronde | Elena Malygina | Louise Kwong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Elena Malygina form & Louise Kwong form
Elena Malygina - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail |
Louise Kwong - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Boyce Deatherage | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kononova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Daniels | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nadia Lagaev | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Muntean | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Susen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Anna Ulyashchenko | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Jade Bornay | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Emira Stafford | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zdena Safarova | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Nehanda Thomias | 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
16.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Pantelic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |