WEDSTRIJD
01.03.23 | 1e ronde | Elena Milovanovic | Martina Spigarelli | 7-65, 7-66 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Elena Milovanovic | Martina Spigarelli | |
1e Service % | 64/92 (70%) | 67/96 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/64 (52%) | 36/67 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/28 (46%) | 10/29 (34%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 6/14 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/96 (52%) | 46/92 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/188 (51%) | 92/188 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elena Milovanovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Milovanovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Milovanovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elena Milovanovic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena Milovanovic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elena Milovanovic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Milovanovic | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Milovanovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Milovanovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Milovanovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Milovanovic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Milovanovic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elena Milovanovic | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Martina Spigarelli | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena Milovanovic vs. Martina Spigarelli - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Elena Milovanovic | Martina Spigarelli | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Elena Milovanovic form & Martina Spigarelli form
Elena Milovanovic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Martyna Kubka | 7-65, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Deniz Dilek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Johanna Silva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Martina Spigarelli - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |