WEDSTRIJD
16.09.21 | 2e ronde | Elena Milovanovic | Yexin Ma | 4-6, 6-3, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Elena Milovanovic | Yexin Ma | |
1e Service % | 56/92 (61%) | 59/92 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/56 (68%) | 43/59 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/36 (67%) | 13/33 (39%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 1/10 (10%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/92 (39%) | 30/92 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/184 (53%) | 86/184 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 7 |
Aces | 8 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elena Milovanovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Milovanovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Milovanovic | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elena Milovanovic | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Milovanovic | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Yexin Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Elena Milovanovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elena Milovanovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Milovanovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Milovanovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Yexin Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Milovanovic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Yexin Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elena Milovanovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Yexin Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Milovanovic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Yexin Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Milovanovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Yexin Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Milovanovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Yexin Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena Milovanovic vs. Yexin Ma - onderlinge wedstrijden
16.09.21 | 2e ronde | Elena Milovanovic | Yexin Ma | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
09.09.21 | 2e ronde | Yexin Ma | Elena Milovanovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Elena Milovanovic form & Yexin Ma form
Elena Milovanovic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - scratch | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Martyna Kubka | 7-65, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Deniz Dilek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Yexin Ma - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Priscilla Hon | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lizette Cabrera | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Georgiana Ruhrig | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Yuki Naito | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Tereza Mihalikova | 5-7, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
01.10.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 7-66, 6-70, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Miho Kuramochi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Kurumi Tamura | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |