WEDSTRIJD
08.07.21 | 2e ronde | Elena Pridankina | Elvina Kalieva | 6-3, 6-1 | Wimbledon (juniors) | Grass |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elena Pridankina | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Elvina Kalieva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Elena Pridankina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Elvina Kalieva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elena Pridankina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Elvina Kalieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Pridankina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Elvina Kalieva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Pridankina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Elvina Kalieva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Pridankina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Elvina Kalieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Pridankina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Elvina Kalieva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Pridankina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Elvina Kalieva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena Pridankina vs. Elvina Kalieva - onderlinge wedstrijden
08.07.21 | 2e ronde | Elena Pridankina | Elvina Kalieva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Wimbledon (juniors) | Grass |
Elena Pridankina form & Elvina Kalieva form
Elena Pridankina - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Dominika Salkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 6-74, 2-1, Mariam Bolkvadze - scratch | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-2, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Ayla Aksu | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Anastasiia Gureva | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. En Shuo Liang | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.12.23 Finale | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Katy Dunne | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 1-2, - Elena Pridankina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Angelina Voloshchuk | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Elvina Kalieva - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Maya Joint | 6-2, 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Sofia Costoulas | 6-76, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 3e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Robin Montgomery | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ferro | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Allie Kiick | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Hanna Chang | 7-65, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Hannah Viller Moller | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.09.23 2e ronde | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Demi Schuurs | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Guarachi | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katrina Scott | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail |