WEDSTRIJD
10.03.20 | 1e ronde | Elena-Teodora Cadar | Agustina Chlpac | 6-3, 7-5 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Elena-Teodora Cadar | Agustina Chlpac | |
1e Service % | 51/73 (70%) | 44/55 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/51 (55%) | 22/44 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 4/11 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/55 (53%) | 35/73 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/128 (52%) | 61/128 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elena-Teodora Cadar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Agustina Chlpac | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena-Teodora Cadar | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-2 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 2-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-2 | Agustina Chlpac | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Elena-Teodora Cadar | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Agustina Chlpac | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Agustina Chlpac | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena-Teodora Cadar | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Agustina Chlpac | |
Elena-Teodora Cadar | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Agustina Chlpac | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena-Teodora Cadar | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-5 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 4-5 | |
0-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 6-5 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena-Teodora Cadar vs. Agustina Chlpac - onderlinge wedstrijden
10.03.20 | 1e ronde | Elena-Teodora Cadar | Agustina Chlpac | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Elena-Teodora Cadar form & Agustina Chlpac form
Elena-Teodora Cadar - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Weronika Ewald | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Lara Salden | Lara Salden - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Agustina Chlpac - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |