WEDSTRIJD
22.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Elena-Teodora Cadar | Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-0 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena-Teodora Cadar vs. Ekaterina Reyngold - onderlinge wedstrijden
22.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Elena-Teodora Cadar | Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Elena-Teodora Cadar form & Ekaterina Reyngold form
Elena-Teodora Cadar - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Lara Salden | Lara Salden - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Ekaterina Reyngold - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - scratch | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |