WEDSTRIJD
23.02.21 | Kwalif. | Elena-Teodora Cadar | Julita Saner | 4-6, 6-2, 10-6 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Elena-Teodora Cadar | Julita Saner | |
1e Service % | 34/58 (59%) | 54/95 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/34 (71%) | 32/54 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 18/41 (44%) |
Benutte Breakpoints | 3/12 (25%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/95 (47%) | 22/58 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/153 (53%) | 72/153 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elena-Teodora Cadar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elena-Teodora Cadar | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena-Teodora Cadar | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elena-Teodora Cadar | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-5 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Elena-Teodora Cadar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elena-Teodora Cadar | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena-Teodora Cadar | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Elena-Teodora Cadar | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 7-5, 7-6, 8-6, 9-6 | ||
10-6 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elena-Teodora Cadar vs. Julita Saner - onderlinge wedstrijden
23.02.21 | Kwalif. | Elena-Teodora Cadar | Julita Saner | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Elena-Teodora Cadar form & Julita Saner form
Elena-Teodora Cadar - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Lara Salden | Lara Salden - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Julita Saner - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |