WEDSTRIJD
19.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Eleonora Alvisi | Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
20.11.01, 22 Jaar
20.11.01, 22 Jaar
Eleonora Alvisi vs. Paula Ortega Redondo - onderlinge wedstrijden
19.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Eleonora Alvisi | Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Eleonora Alvisi form & Paula Ortega Redondo form
Eleonora Alvisi - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Marcella Dessolis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Lisa Pigato | 2-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Greta Petrillo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lara Michel | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Ester Ivaldo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Zanolini | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Andrea Palazon | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 7-64, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Paula Ortega Redondo - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |