WEDSTRIJD
28.01.20 | Kwalif. | Eleonora Molinaro | Victoria Muntean | 6-1, 6-4 | W60 Andrezieux | I. hard |
STATISTIEKEN
Eleonora Molinaro | Victoria Muntean | |
1e Service % | 24/41 (59%) | 20/36 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/24 (75%) | 12/20 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/17 (41%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 3/10 (30%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/36 (53%) | 16/41 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 44/77 (57%) | 33/77 (43%) |
Dubbele fouten | 6 | 2 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Victoria Muntean | |
0-0, 0-15 | ||
Eleonora Molinaro | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-0 | Victoria Muntean | |
0-0 | ||
Eleonora Molinaro | 5-0 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Eleonora Molinaro | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Victoria Muntean | |
0-0 | ||
Eleonora Molinaro | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eleonora Molinaro | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eleonora Molinaro | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Victoria Muntean | |
Eleonora Molinaro | 5-3 | |
5-4 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eleonora Molinaro vs. Victoria Muntean - onderlinge wedstrijden
28.01.20 | Kwalif. | Eleonora Molinaro | Victoria Muntean | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Andrezieux | I. hard |
Eleonora Molinaro form & Victoria Muntean form
Eleonora Molinaro - laatste wedstrijden
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Johanna Silva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Tricia Mar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
11.06.22 Halve finale | vs. Ines Nicault | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.06.22 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.06.22 2e ronde | vs. Schena Benamar | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-63, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde | vs. Anna Turati | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
01.07.21 1e ronde | vs. Martina Caregaro | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
23.06.21 2e ronde | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Alice Rame | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.20 Finale | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Halve finale | vs. Jiangxue Han | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.20 Kwartfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Aysegul Mert | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
16.02.20 Finale | vs. Clara Burel | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.20 Halve finale | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-0, Harmony Tan - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.20 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - I. hard | ||||
08.02.20 | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 | vs. Nina Stojanovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.20 | vs. Johanna Larsson | 0-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 Kwalif. | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
25.01.20 Halve finale | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Victoria Muntean - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail |