WEDSTRIJD
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Eliessa Vanlangendonck | Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | W25 Johannesburg | Hard |
STATISTIEKEN
Eliessa Vanlangendonck | Ofer Kivity | |
1e Service % | 23/39 (59%) | 22/37 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/23 (87%) | 7/22 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/16 (50%) | 6/15 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/37 (65%) | 11/39 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/76 (68%) | 24/76 (32%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ofer Kivity | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ofer Kivity | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ofer Kivity | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ofer Kivity | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ofer Kivity | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ofer Kivity | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Ofer Kivity | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
09.12.02, 21 Jaar
09.12.02, 21 Jaar
Eliessa Vanlangendonck vs. Ofer Kivity - onderlinge wedstrijden
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Eliessa Vanlangendonck | Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Johannesburg | Hard |
Eliessa Vanlangendonck form & Ofer Kivity form
Eliessa Vanlangendonck - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Ofer Kivity - laatste wedstrijden
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Daria Frayman | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Jeladze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yatawee Chimchum | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Daria Nazarenko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-4, 4-1, Oluchukwu Jennifer Ibeto - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Yanni Liu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pimmada Lim | 6-1, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Kseniia Piskareva | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lizi Dolidze | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Leonard | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kagiso Ledwaba | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Nicole Nadel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-4, 3-1, Anna Ulyashchenko - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lidia Moreno Arias | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
15.08.22 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-3, 6-73, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Gohfeld | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Bozicevic | 3-6, 7-64, 10-12 | wedstrijd detail |