WEDSTRIJD
16.04.21 | Kwartfinale | Elina Avanesyan | Emily Seibold | 6-1, 6-0 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Elina Avanesyan | Emily Seibold | |
1e Service % | 53/66 (80%) | 20/32 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/53 (62%) | 7/20 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 4/12 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/7 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/32 (66%) | 25/66 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emily Seibold | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elina Avanesyan | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Emily Seibold | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Elina Avanesyan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Emily Seibold | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elina Avanesyan vs. Emily Seibold - onderlinge wedstrijden
16.04.21 | Kwartfinale | Elina Avanesyan | Emily Seibold | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Elina Avanesyan form & Emily Seibold form
Elina Avanesyan - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-1, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-65, 0-2, - Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-74, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Monique Barry | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-4, - Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Evgeniya Rodina | 6-2, 2-0, Evgeniya Rodina - scratch | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
24.06.23 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Anna Blinkova | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Emily Seibold - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
22.06.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |