WEDSTRIJD
22.10.21 | Halve finale | Elina Avanesyan | Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 6-3 | W25 Seville | Clay |
STATISTIEKEN
Elina Avanesyan | Lina Gjorcheska | |
1e Service % | 47/68 (69%) | 60/97 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/47 (64%) | 35/60 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/21 (38%) | 13/37 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/97 (51%) | 30/68 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/165 (53%) | 78/165 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elina Avanesyan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elina Avanesyan | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Elina Avanesyan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elina Avanesyan | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elina Avanesyan | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elina Avanesyan | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Elina Avanesyan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Elina Avanesyan | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elina Avanesyan | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elina Avanesyan | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elina Avanesyan | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elina Avanesyan vs. Lina Gjorcheska - onderlinge wedstrijden
22.10.21 | Halve finale | Elina Avanesyan | Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Seville | Clay |
Elina Avanesyan form & Lina Gjorcheska form
Elina Avanesyan - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-1, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-65, 0-2, - Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-74, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Monique Barry | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-4, - Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Evgeniya Rodina | 6-2, 2-0, Evgeniya Rodina - scratch | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
24.06.23 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Anna Blinkova | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Lina Gjorcheska - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - scratch | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.09.23 3e ronde | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.23 3e ronde | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |