WEDSTRIJD
28.01.20 | 2e ronde | Elina Avanesyan | Mai Napatt Nirundorn | 6-2, 5-7, 6-1 | Australian Open | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mai Napatt Nirundorn | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Mai Napatt Nirundorn | |
0-0 | ||
Elina Avanesyan | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Mai Napatt Nirundorn | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elina Avanesyan | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Mai Napatt Nirundorn | |
0-0, 15-0 | ||
Elina Avanesyan | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Mai Napatt Nirundorn | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Mai Napatt Nirundorn | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elina Avanesyan | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Mai Napatt Nirundorn | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elina Avanesyan | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Mai Napatt Nirundorn | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elina Avanesyan | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Mai Napatt Nirundorn | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elina Avanesyan | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Mai Napatt Nirundorn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elina Avanesyan | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Mai Napatt Nirundorn | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Mai Napatt Nirundorn | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Mai Napatt Nirundorn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Mai Napatt Nirundorn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Thailand
12.08.02, 21 Jaar
12.08.02, 21 Jaar
Elina Avanesyan vs. Mai Napatt Nirundorn - onderlinge wedstrijden
28.01.20 | 2e ronde | Elina Avanesyan | Mai Napatt Nirundorn | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
Elina Avanesyan form & Mai Napatt Nirundorn form
Elina Avanesyan - laatste wedstrijden
Rouen - Clay | ||||
17.04.24 2e ronde | vs. Mirra Andreeva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-2, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-1, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-65, 0-2, - Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-74, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Monique Barry | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-4, - Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Evgeniya Rodina | 6-2, 2-0, Evgeniya Rodina - scratch | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Mai Napatt Nirundorn - laatste wedstrijden
W15 Hilton - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Carolina Gomez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.06.22 Halve finale | vs. Sijia Wei | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.22 Kwartfinale | vs. Yuka Hosoki | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Arabella Koller | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Chloe Cirotte | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Elena Karner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Annerly Poulos | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
05.10.21 1e ronde | vs. Elizabeth Scotty | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Irina Fetecau | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Varvara Flink | 1-6, 7-5, Varvara Flink - scratch | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
28.01.20 2e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde | vs. Giulia Morlet | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Yexin Ma | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Da Hye Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
U.S. Open - Hard | ||||
05.09.19 3e ronde | vs. Alexandra Yepifanova | 6-3, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.09.19 2e ronde | vs. Alexandra Eala | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.09.19 1e ronde | vs. Hurricane Tyra Black | 1-6, 5-2, Hurricane Tyra Black - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
10.07.19 3e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.07.19 2e ronde | vs. Sohyun Park | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.07.19 1e ronde | vs. Holly Fischer | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Supapitch Kuearum | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.19 1e ronde | vs. Ipek Soylu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |