WEDSTRIJD
13.11.20 | Kwartfinale | Elina Avanesyan | Rutuja Bhosale | 7-5, 2-6, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Elina Avanesyan | Rutuja Bhosale | |
1e Service % | 60/85 (71%) | 69/100 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/60 (53%) | 40/69 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/25 (52%) | 12/31 (39%) |
Benutte Breakpoints | 7/17 (41%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/100 (48%) | 40/85 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/185 (50%) | 92/185 (50%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Rutuja Bhosale | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elina Avanesyan | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Rutuja Bhosale | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elina Avanesyan | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Rutuja Bhosale | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elina Avanesyan | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Rutuja Bhosale | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elina Avanesyan | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Rutuja Bhosale | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elina Avanesyan | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Rutuja Bhosale | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Rutuja Bhosale | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Elina Avanesyan | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], A-40 | ||
1-1 | Rutuja Bhosale | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elina Avanesyan | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Rutuja Bhosale | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elina Avanesyan | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-4 | Rutuja Bhosale | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elina Avanesyan | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Rutuja Bhosale | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Rutuja Bhosale | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elina Avanesyan | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Rutuja Bhosale | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elina Avanesyan | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Rutuja Bhosale | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elina Avanesyan vs. Rutuja Bhosale - onderlinge wedstrijden
13.11.20 | Kwartfinale | Elina Avanesyan | Rutuja Bhosale | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Elina Avanesyan form & Rutuja Bhosale form
Elina Avanesyan - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-1, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-65, 0-2, - Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-74, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Monique Barry | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-4, - Elina Avanesyan - scratch | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Evgeniya Rodina | 6-2, 2-0, Evgeniya Rodina - scratch | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
24.06.23 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Anna Blinkova | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Rutuja Bhosale - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Erika Sema | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Katie Volynets | 6-78, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Carole Monnet | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Ankita Raina | 2-1, Ankita Raina - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 0-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Daria Kudashova | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Zeel Desai | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-64, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Martina Okalova | 1-6, 0-3, - Rutuja Bhosale - scratch | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 6-72, - Rutuja Bhosale - scratch | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Kateryna Volodko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Suzanie Pretorius | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
04.06.23 Finale | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |