WEDSTRIJD
09.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Elina Zakharova | Ashmitha Easwaramurthi | 7-5, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Russia
20.06.03, 20 Jaar
20.06.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Elina Zakharova vs. Ashmitha Easwaramurthi - onderlinge wedstrijden
09.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Elina Zakharova | Ashmitha Easwaramurthi | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Elina Zakharova form & Ashmitha Easwaramurthi form
Elina Zakharova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Drozd | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benedetta Baratto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Khrebtova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Ulyana Hrabavets | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Iudenko | 6-3, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Zhu | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nehanda Thomias | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Drozd | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Lola Marandel | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
08.11.22 Kwalif. | vs. Rebecca Frant | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Merna Refaat | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Astrid Cirotte | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Valeria Koussenkova | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Han Shi | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail |
Ashmitha Easwaramurthi - laatste wedstrijden
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 Kwalif. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - scratch | wedstrijd detail |