WEDSTRIJD
20.10.21 | 1e ronde | Elina Zakharova | Kristina Milenkovic | 6-3, 7-5 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Elina Zakharova | Kristina Milenkovic | |
1e Service % | 44/74 (59%) | 46/69 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/44 (61%) | 25/46 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/30 (57%) | 11/23 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/69 (48%) | 30/74 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/143 (54%) | 66/143 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elina Zakharova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Zakharova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elina Zakharova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elina Zakharova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elina Zakharova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elina Zakharova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elina Zakharova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elina Zakharova | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-5 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elina Zakharova | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Zakharova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Kristina Milenkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Zakharova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
Russia
20.06.03, 20 Jaar
20.06.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Elina Zakharova vs. Kristina Milenkovic - onderlinge wedstrijden
20.10.21 | 1e ronde | Elina Zakharova | Kristina Milenkovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Elina Zakharova form & Kristina Milenkovic form
Elina Zakharova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Drozd | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benedetta Baratto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Khrebtova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Ulyana Hrabavets | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Iudenko | 6-3, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Zhu | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nehanda Thomias | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maya Drozd | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Lola Marandel | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
08.11.22 Kwalif. | vs. Rebecca Frant | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Merna Refaat | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Astrid Cirotte | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Valeria Koussenkova | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Chia Yi Tsao | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Han Shi | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail |
Kristina Milenkovic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Shivaani Ganesh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Sofia Camila Rojas | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 1-4, - Kristina Milenkovic - scratch | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yara Alhogbani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luisa Hrda | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Aurora Urso | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 3-6, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Campo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Amy Zhu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
19.04.23 2e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Schena Benamar | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Mei Xu Wu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 3-1, Tanisha Kashyap - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Gauguery | 6-4, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |