WEDSTRIJD
24.10.22 | 1e ronde | Elisabetta Cocciaretto | Carol Zhao | 6-0, 6-3 | Tampico | Hard |
STATISTIEKEN
Elisabetta Cocciaretto | Carol Zhao | |
1e Service % | 33/41 (80%) | 47/56 (84%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/33 (73%) | 22/47 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/8 (75%) | 2/9 (22%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/56 (57%) | 11/41 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/97 (64%) | 35/97 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Carol Zhao | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elisabetta Cocciaretto | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Carol Zhao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elisabetta Cocciaretto | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Carol Zhao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elisabetta Cocciaretto | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Carol Zhao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elisabetta Cocciaretto | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Carol Zhao | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elisabetta Cocciaretto | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Carol Zhao | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elisabetta Cocciaretto | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Carol Zhao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elisabetta Cocciaretto vs. Carol Zhao - onderlinge wedstrijden
24.10.22 | 1e ronde | Elisabetta Cocciaretto | Carol Zhao | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Tampico | Hard |
15.10.22 | 1e ronde van de kwal. | Elisabetta Cocciaretto | Carol Zhao | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Guadalajara | Hard |
Elisabetta Cocciaretto form & Carol Zhao form
Elisabetta Cocciaretto - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Naomi Osaka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
16.03.24 Finale | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Halve finale | vs. Greetje Minnen | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 Kwartfinale | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Cori Gauff | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde | vs. Elise Mertens | 1-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Harriet Dart | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 6-79, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Emma Navarro | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 6-0, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Celine Naef | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 1e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Clara Burel | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Carol Zhao - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
14.03.24 3e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Lea Ma | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 1-3, - Carol Zhao - scratch | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 7-5, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Jessica Failla | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Jule Niemeier | 6-76, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Solana Sierra | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Robin Anderson | 1-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katie Volynets | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Sara Saito | 0-6, 2-5, - Carol Zhao - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Timea Babos | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. Nao Hibino | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Jiang | 6-3, 4-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwalif. | vs. Raveena Kingsley | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Na-Lae Han | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Yuki Naito | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |