WEDSTRIJD
23.08.22 | Kwalif. | Elise Renard | Natalia Fehr | 6-0, 6-0 | W15 Wanfercee | Clay |
STATISTIEKEN
Elise Renard | Natalia Fehr | |
1e Service % | 22/38 (58%) | 22/29 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/22 (73%) | 2/22 (9%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/16 (75%) | 3/7 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/29 (83%) | 10/38 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/67 (78%) | 15/67 (22%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Natalia Fehr | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elise Renard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Natalia Fehr | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elise Renard | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Natalia Fehr | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elise Renard | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Natalia Fehr | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elise Renard | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Natalia Fehr | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elise Renard | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Natalia Fehr | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elise Renard | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
France
28.08.01, 22 Jaar
28.08.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
07.06.01, 22 Jaar
07.06.01, 22 Jaar
Elise Renard vs. Natalia Fehr - onderlinge wedstrijden
23.08.22 | Kwalif. | Elise Renard | Natalia Fehr | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Wanfercee | Clay |
Elise Renard form & Natalia Fehr form
Elise Renard - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 3-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Olivia Bergler | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.23 Kwalif. | vs. Amira Ben Aissa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Mohamed | 6-1, 7-69 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Mathilde Lollia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.22 Kwalif. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sophie Greiner | 7-64, 5-7, 13-11 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Vanderheyden | 4-6, 7-67, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
22.07.22 Kwartfinale | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.22 2e ronde | vs. Esther Bataille | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Helene Kereselidze | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Natalia Fehr - laatste wedstrijden
W15 Montreal - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Marton | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Hernandez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 3-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Lammas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Masha Lazarenko | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liv Boulard | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Snehal Mane | 1-6, 0-1, - Natalia Fehr - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Iuliia Iudenko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ingkar Dyussebay | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Rada Zolotareva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Ponomariova | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Jackson | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Erenda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kalyakina | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Bertonazzi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shuo Feng | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Deria Nur Haliza | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |