WEDSTRIJD
15.08.20 | 1e ronde | Elitsa Kostova | Diana Marcinkevica | 6-1, 6-75, 10-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
3-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Elitsa Kostova | 4-0 | |
0-0, 0-30 | ||
4-1 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Elitsa Kostova | 5-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Elitsa Kostova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
2-0 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Elitsa Kostova | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elitsa Kostova | 3-2 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Diana Marcinkevica | |
0-0 | ||
Elitsa Kostova | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], A-40 | ||
5-3 | Diana Marcinkevica | |
0-0 | ||
Elitsa Kostova | 5-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Diana Marcinkevica | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Elitsa Kostova | 6-5 | |
0-0 | ||
(0) | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-1, 1-2, 1-3, 2-4, 3-4, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
Elitsa Kostova | (1) | |
0-0, 0-1, 1-2, 1-3, 2-4, 3-4, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
(2) | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-1, 1-2, 1-3, 2-4, 3-4, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
(3) | Diana Marcinkevica | |
0-0, 0-1, 1-2, 1-3, 2-4, 3-4, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
Elitsa Kostova | (4) | |
0-0, 0-1, 1-2, 1-3, 2-4, 3-4, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
Elitsa Kostova | (5) | |
0-0, 0-1, 1-2, 1-3, 2-4, 3-4, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
Elitsa Kostova | (6) | |
0-0, 0-1, 1-2, 1-3, 2-4, 3-4, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Diana Marcinkevica | |
Elitsa Kostova | 1-0 | |
0-0 | ||
1-2 | Diana Marcinkevica | |
Elitsa Kostova | 2-2 | |
3-2 | Diana Marcinkevica | |
Elitsa Kostova | 5-2 | |
5-3 | Diana Marcinkevica | |
Elitsa Kostova | 6-4 | |
7-4 | Diana Marcinkevica | |
Elitsa Kostova | 9-4 | |
10-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elitsa Kostova vs. Diana Marcinkevica - onderlinge wedstrijden
15.08.20 | 1e ronde | Elitsa Kostova | Diana Marcinkevica | 6-1, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
04.02.16 | Rubber 1 | Elitsa Kostova | Diana Marcinkevica | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Fed Cup | Hard |
12.10.15 | 1e ronde | Diana Marcinkevica | Elitsa Kostova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | Rock Hill | Hard |
Elitsa Kostova form & Diana Marcinkevica form
Elitsa Kostova - laatste wedstrijden
Belgrade - Clay | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
11.06.21 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.21 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Djoubri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 1e ronde | vs. Bianca Turati | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Dubai - Hard | ||||
01.04.21 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.03.21 2e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.03.21 1e ronde | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Lottner | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
18.11.20 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Monica Niculescu | 0-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Ce | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
09.09.20 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
31.08.20 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.08.20 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
15.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |
Diana Marcinkevica - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
30.12.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
25.11.23 Finale | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Samira De Stefano | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |