WEDSTRIJD
08.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Eliz Maloney | Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
06.11.01, 22 Jaar
06.11.01, 22 Jaar
Eliz Maloney vs. Angelina Graovac - onderlinge wedstrijden
08.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Eliz Maloney | Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Eliz Maloney form & Angelina Graovac form
Eliz Maloney - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
13.03.23 Kwalif. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Angelina Graovac - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 0-3, - Angelina Graovac - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mahaylia Kaori White | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabete Brutane | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Najean | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tanisha Kashyap | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Okhendovskaya | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
20.12.22 1e ronde | vs. Monique Barry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
13.12.22 1e ronde | vs. Danielle Badman | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Jennifer Luikham | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Sijia Wei | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ariana-Cristiana Corbeanu | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva-Maria Riml | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tasha Cacciato | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zhilina | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erica Layton | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lily Taylor | 0-6, 0-3, - Angelina Graovac - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amelie-Christin Janssen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.21 Kwalif. | vs. Yexin Ma | 0-6, 0-2, - Angelina Graovac - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |