WEDSTRIJD
13.12.21 | 2e ronde van de kwal. | Eliz Maloney | Nadia Rawson | 6-0, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
05.09.98, 25 Jaar
05.09.98, 25 Jaar
Eliz Maloney vs. Nadia Rawson - onderlinge wedstrijden
13.12.21 | 2e ronde van de kwal. | Eliz Maloney | Nadia Rawson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
12.08.20 | 1e ronde | Eliz Maloney | Nadia Rawson | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
31.07.20 | 1e ronde | Nadia Rawson | Eliz Maloney | 7-5, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail |
Eliz Maloney form & Nadia Rawson form
Eliz Maloney - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
13.03.23 Kwalif. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Nadia Rawson - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | - Nadia Rawson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Bajorek | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 6-1, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hina Inoue | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Catherine Harrison | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lissi Kubre | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Piani | 6-4, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
10.01.22 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.12.21 Kwalif. | vs. Merna Refaat | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 0-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cristine Tchanichev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Katherine Barnes | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Emily Appleton | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.20 1e ronde | vs. Erin Richardson | 7-62, 3-0, Erin Richardson - scratch | wedstrijd detail | |
08.08.20 1e ronde | vs. Holly Staff | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail |