WEDSTRIJD
01.08.20 | 1e ronde | Eliz Maloney | Sonay Kartal | 3-6, 5-6 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sonay Kartal | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eliz Maloney | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-0 | Sonay Kartal | |
0-0 | ||
Eliz Maloney | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
2-2 | Sonay Kartal | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Eliz Maloney | 2-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], A-40 | ||
3-3 | Sonay Kartal | |
0-0 | ||
Eliz Maloney | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
3-5 | Sonay Kartal | |
0-0 | ||
3-6 |
2 | ||
Eliz Maloney | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sonay Kartal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Eliz Maloney | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sonay Kartal | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Eliz Maloney | 2-2 | |
0-0, 0-30 | ||
2-3 | Sonay Kartal | |
0-0, 0-30 | ||
Eliz Maloney | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Sonay Kartal | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Eliz Maloney | 3-5 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
4-5 | Sonay Kartal | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eliz Maloney | 5-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Sonay Kartal | |
5-6 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eliz Maloney vs. Sonay Kartal - onderlinge wedstrijden
01.08.20 | 1e ronde | Eliz Maloney | Sonay Kartal | 3-6, 5-6 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Eliz Maloney form & Sonay Kartal form
Eliz Maloney - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
13.03.23 Kwalif. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Sonay Kartal - laatste wedstrijden
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Bronte Murgett | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Amarni Banks | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Luca Udvardy | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Madison Keys | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
23.06.23 Halve finale | vs. Emma Navarro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 Kwartfinale | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nottingham - Grass | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 Kwalif. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Kenin | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Katie Boulter | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |