Elizabeth Danailova vs. Ekaterina Makarova (2001) 26.11.2023

Elizabeth Danailova vs. Ekaterina Makarova (2001) 26.11.2023 - W15 Sharm ElSheikh - confrontatie

WEDSTRIJD

26.11.231e ronde van de kwal.Elizabeth Danailova Ekaterina Makarova (2001) 6-1, 6-3 Egypt W15 Sharm Hard

STATISTIEKEN

6-3

Elizabeth Danailova
Bulgaria
08.04.98, 25 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
16.07.01, 22 Jaar







Ekaterina Makarova (2001)
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Elizabeth Danailova vs. Ekaterina Makarova (2001) - onderlinge wedstrijden

26.11.231e ronde van de kwal.Elizabeth DanailovaEkaterina Makarova (2001)6-1, 6-3 wedstrijd detailEgypt W15 Sharm Hard

Elizabeth Danailova form & Ekaterina Makarova (2001) form

Elizabeth Danailova - laatste wedstrijden

Egypt W15 Sharm - Hard
27.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Chanel Janssen3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ekaterina Makarova (2001)6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
23.11.23
2e ronde
vs. Yasmin Ezzat1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
22.11.23
1e ronde
vs. Emiliia Kats6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
15.11.23
1e ronde
vs. Alisa Kummel3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
14.11.23
Kwalif.
vs. Tabeth Tadoum6-3, 3-6, 10-4 overwinningwedstrijd detail
13.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Katie Dyson6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
06.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Matylda Burylo4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Bulgaria W40 Pazardzhik - Clay
17.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Gabric4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Bulgaria W25 Varna - Clay
10.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Sofia Milatova1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Serbia W15 Kursumlijska - Clay
30.05.23
Kwalif.
vs. Andjela Lazarevic3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
29.05.23
2e ronde van de kwal.
vs. Svetlana Samardzic6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
28.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Fernanda Rain Contreras6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Serbia W15 Kursumlijska - Clay
23.05.23
Kwalif.
vs. Zuzanna Bednarz4-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
22.05.23
2e ronde van de kwal.
vs. Saumya Vig6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
21.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Mija Ljubic6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Serbia W25 Kursumlijska - Clay
14.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Arina Bulatova1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
USA W25 Zephyrhills - Clay
18.04.23
1e ronde
vs. Shannon Lam4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Colombia W25 Sopo - Clay
27.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Merel Hoedt3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Colombia W25 Mosquera - Clay
20.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Silvia Ambrosio1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
USA W60 Macon - Hard
17.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Victoria Osuigwe1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
USA W15 Hilton - Clay
27.09.22
1e ronde
vs. Johanna Silva3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
26.09.22
1e ronde van de kwal.
vs. Isabel Adrover Gallego6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
26.09.22
Kwalif.
vs. Luiza Fullana6-4, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Bulgaria W15 Varna - Clay
11.09.22
1e ronde van de kwal.
vs. Alexandra Iordache7-63, 2-6, 4-10 nederlaagwedstrijd detail
Morocco W25 Agadir - Clay
03.08.22
1e ronde
vs. Helena Stevic6-73, 6-3, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
01.08.22
Kwalif.
vs. Anouk Van Riesen6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
USA W15 Norman - Hard
12.10.21
Kwalif.
vs. Kianah Motosono4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.10.21
1e ronde van de kwal.
vs. Alisha Reayer6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
USA W15 Lubbock - Hard
27.09.21
2e ronde van de kwal.
vs. Maria Kononova2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail

Ekaterina Makarova (2001) - laatste wedstrijden

Egypt W15 Sharm - Hard
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Aminata Sall1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Natalia Fehr6-3, 4-6, 10-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
10.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Hania Abouelsaad1-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
05.12.23
Kwalif.
vs. Olivia Bergler6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
04.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Ekaterina Burenina6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Elizabeth Danailova1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
21.11.23
Kwalif.
vs. Lorena Schaedel3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Anastasiia Aralova6-4, 3-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
15.11.23
1e ronde
vs. Anouck Vrancken Peeters1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
15.11.23
Kwalif.
vs. Ekaterina Grom6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
13.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Yana Tsion6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
16.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Snehal Mane4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
15.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Shakhzoda Asimova6-4, 3-6, 10-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
21.12.22
1e ronde
vs. Junhan Zhang3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
19.12.22
Kwalif.
vs. Maria Charl6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
18.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Rawan Abdelaziz6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
12.12.22
2e ronde van de kwal.
vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Elizaveta Krokhina6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
05.12.22
2e ronde van de kwal.
vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
04.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Katharina Rothacker6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
24.11.22
2e ronde
vs. Aliona Falei0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
23.11.22
1e ronde
vs. Daria Domova6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
14.11.22
2e ronde van de kwal.
vs. Antonia Schmidt1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Borovinskaya6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
06.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Nahia Berecoechea1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
30.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Klara Veldman1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
23.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Lakshmi Gowda7-66, 2-6, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Clay
17.01.22
2e ronde van de kwal.
vs. Arina Solomatina2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Clay
12.01.22
1e ronde
vs. Mariam Atia3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
11.01.22
Kwalif.
vs. Jana Elagamy6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
<