WEDSTRIJD
28.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Elizabeth Mandlik | Alara Ayaz | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
19.07.05, 18 Jaar
19.07.05, 18 Jaar
Elizabeth Mandlik vs. Alara Ayaz - onderlinge wedstrijden
28.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Elizabeth Mandlik | Alara Ayaz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Elizabeth Mandlik form & Alara Ayaz form
Elizabeth Mandlik - laatste wedstrijden
Rouen - Clay | ||||
14.04.24 Kwalif. | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Zaragoza - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 5-7, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Usue Maitane Arconada | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Katie Volynets | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
02.12.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Diane Parry | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Ellie Douglas | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | Fernanda Contreras Gomez - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ann Li | 5-7, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sijia Wei | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Lin Zhu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Alara Ayaz - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tia Kaukenas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lexington Reed | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Auer | 7-5, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.02.21 1e ronde | vs. Tara Wurth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.01.21 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ralitsa Alexandrova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.12.20 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 Kwalif. | vs. Jantje Tilbuerger | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Onal | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Arina Atyushova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | - Alara Ayaz - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |