Bulgaria
26.04.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
USA
19.05.01, 22 Jaar
Bulgaria
22.02.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Georgia
12.01.89, 35 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Petia Arshinkova/Gergana Topalova vs. Elizabeth Mandlik/Sofia Shapatava - onderlinge wedstrijden
Petia Arshinkova form & Elizabeth Mandlik form
Petia Arshinkova/Gergana Topalova - laatste wedstrijden
W15 Cairo - Clay |
06.05.21 Kwartfinale | vs. Yasmin Ezzat/Clervie Ngounoue | 4-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
04.05.21 1e ronde | vs. Noa Liauw A Fong/Annick Melgers | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
W15 Cairo - Clay |
30.04.21 Halve finale | vs. Nicole Fossa Huergo/Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
29.04.21 Kwartfinale | vs. Melanie Klaffner/Nastja Kolar | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
27.04.21 1e ronde | vs. Barbora Matusova/Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
11.03.21 Kwartfinale | vs. Darya Astakhova/Nika Radisic | 3-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
09.03.21 1e ronde | vs. Cemre Anil/Madison Appel | 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
19.02.21 Kwartfinale | vs. Aurora Zantedeschi/Arianna Zucchini | - | | wedstrijd detail |
17.02.21 1e ronde | vs. Manca Pislak/Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
10.02.21 1e ronde | vs. Ayla Aksu/Ipek Oz | 4-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
07.02.21 Finale | vs. Maria Herazo Gonzalez/Yuliana Lizarazo | 2-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
06.02.21 Halve finale | vs. Julia Kimmelmann/Doga Turkmen | 6-3, 6-4 | | wedstrijd detail |
05.02.21 Kwartfinale | vs. Victoria Bosio/Matilde Paoletti | 7-5, 5-7, 10-7 | | wedstrijd detail |
04.02.21 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi/Himeno Sakatsume | 6-2, 7-63 | | wedstrijd detail |
W15 Pazardzhik - Clay |
29.10.20 Kwartfinale | vs. Chiara Girelli/Emma Valletta | - | | wedstrijd detail |
27.10.20 1e ronde | vs. Rosina Kurteva/Emilia Lubenova | Rosina Kurteva/Emilia Lubenova/Sofia Shapatava - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
W15 Porto - Hard |
22.09.20 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves/Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W15 Varna - Clay |
10.09.20 Kwartfinale | vs. Jasmijn Gimbrere/Nadine Keller | 6-2, 0-6, 7-10 | | wedstrijd detail |
09.09.20 1e ronde | vs. Vitalia Stamat/Anastasia Sukhotina | 7-65, 6-1 | | wedstrijd detail |
W15 Monastir - Hard |
29.02.20 Finale | vs. Mylene Halemai/Andreea Prisacariu | 3-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
28.02.20 Halve finale | vs. Nefisa Berberovic/Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 2-6, 10-4 | | wedstrijd detail |
27.02.20 Kwartfinale | vs. Irys Ekani/Margaux Orange | 6-2, 7-5 | | wedstrijd detail |
25.02.20 1e ronde | vs. Natalia Orlova/Lucie Petruzelova | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
W15 Monastir - Hard |
22.02.20 Finale | vs. Julie Belgraver/Mylene Halemai | 6-2, 1-6, 4-10 | | wedstrijd detail |
21.02.20 Halve finale | vs. Nadia Echeverria Alam/Justina Mikulskyte | 7-62, 7-5 | | wedstrijd detail |
20.02.20 Kwartfinale | vs. Laura Boehner/Mariia Tkacheva | 6-4, 7-5 | | wedstrijd detail |
19.02.20 1e ronde | vs. Likhitha Kalava/Bhuvana Kalva | 6-2, 6-1 | | wedstrijd detail |
Fed Cup - I. hard |
06.02.20 | vs. Lesya Tsurenko/Katarina Zavatska | 2-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
W25 Bhopal - Hard |
18.11.19 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad/Nudnida Luangnam | 6-74, 4-6 | | wedstrijd detail |
W25 Gwalior - Hard |
11.11.19 Halve finale | vs. Evgeniya Burdina/Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | | wedstrijd detail |
Elizabeth Mandlik/Sofia Shapatava - laatste wedstrijden