WEDSTRIJD
12.10.21 | Kwalif. | Elizaveta Shebekina | Anna Lytneva | 6-4, 6-2 | W15 Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Elizaveta Shebekina | Anna Lytneva | |
1e Service % | 34/61 (56%) | 37/61 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/34 (62%) | 20/37 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/27 (59%) | 8/24 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/61 (54%) | 24/61 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/122 (57%) | 52/122 (43%) |
Dubbele fouten | 6 | 8 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elizaveta Shebekina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Lytneva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Anna Lytneva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Anna Lytneva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elizaveta Shebekina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Anna Lytneva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Anna Lytneva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Elizaveta Shebekina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anna Lytneva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Anna Lytneva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Anna Lytneva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Anna Lytneva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Russia
19.10.03, 20 Jaar
19.10.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
26.05.02, 21 Jaar
26.05.02, 21 Jaar
Elizaveta Shebekina vs. Anna Lytneva - onderlinge wedstrijden
12.10.21 | Kwalif. | Elizaveta Shebekina | Anna Lytneva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Kazan | I. hard |
Elizaveta Shebekina form & Anna Lytneva form
Elizaveta Shebekina - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Dariia Monakhova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ademi Amankeldi | 6-1, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Krymkova | 6-75, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aiya Myrzakulova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lya Fernandez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Thomas Iglesias | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Arabella Koller | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Karina Jumazhanova | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Polina Leykina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-4, 2-2, Alyssa Reguer - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Giulia Crescenzi | 0-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Kristina Paskauskas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 7-5, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Giulia Paterno | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Louise Kwong | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Anna Lytneva - laatste wedstrijden
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Sinitsyna | 0-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniia Piskareva | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Sumin Kim | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Covi | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aysegul Mert | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Larisa Bekmetova | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Kolbassina | 1-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
12.10.21 Kwalif. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Vaynberg | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Demel | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
02.04.18 Kwalif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luna Huening | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |