WEDSTRIJD
01.03.23 | 1e ronde | Ella Seidel | Ekaterine Gorgodze | 7-62, 6-1 | W40 Astana | I. hard |
STATISTIEKEN
Ella Seidel | Ekaterine Gorgodze | |
1e Service % | 30/66 (45%) | 34/59 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/30 (77%) | 20/34 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/36 (50%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/59 (49%) | 25/66 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/125 (56%) | 55/125 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ella Seidel | 0-0 | |
0-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-40, A-40[BP] | ||
1-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 30-40, 40-40 | ||
1-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ella Seidel | 2-3 | |
0-0 | ||
Ella Seidel | 3-3 | |
0-0, 40-0 | ||
4-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Ella Seidel | 4-4 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
4-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-40 | ||
5-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Ella Seidel | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 40-30, 40-40, A-40 | ||
Ella Seidel | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1 | ||
7-62 |
2 | ||
Ella Seidel | 0-0 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Ella Seidel | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
2-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Ella Seidel | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ella Seidel | 5-1 | |
0-0, 30-15, 30-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ella Seidel vs. Ekaterine Gorgodze - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Ella Seidel | Ekaterine Gorgodze | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | W40 Astana | I. hard |
19.10.22 | 1e ronde | Ella Seidel | Ekaterine Gorgodze | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Hamburg | I. hard |
Ella Seidel form & Ekaterine Gorgodze form
Ella Seidel - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Celine Naef | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Sara Errani | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Jones | 6-3, 6-75, 4-4, Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Maya Joint | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Petra Hule | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
04.11.23 Finale | vs. Sofya Lansere | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 7-66, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 7-65, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Ekaterine Gorgodze - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |