WEDSTRIJD
12.01.22 | 2e ronde van de kwal. | Ema Harajda | Aditi Sinha | 7-65, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
07.06.07, 16 Jaar
07.06.07, 16 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
29.12.03, 20 Jaar
29.12.03, 20 Jaar
Ema Harajda vs. Aditi Sinha - onderlinge wedstrijden
12.01.22 | 2e ronde van de kwal. | Ema Harajda | Aditi Sinha | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ema Harajda form & Aditi Sinha form
Ema Harajda - laatste wedstrijden
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanie Auer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Lackova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Kristyna Tomajkova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Susen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Kanduth | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Chudejova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Sopkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Liya Pencheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Gustafson | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.01.22 Kwalif. | vs. Ozlem Uslu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aditi Sinha | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agnese Zapelli | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Poj | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Aditi Sinha - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Soumeya Anane | 0-2, - Aditi Sinha - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Harajda | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
07.12.21 1e ronde | vs. Laura D Arciniegas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Bychkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 New - Hard | ||||
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ayushi Singh | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anu Moar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Piccoliori | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Megan Basson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hamilton - Hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Angelina Graovac | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Nicole Poj | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bogota - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Sofia Franco Salcedo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cucuta - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Paula Rodriguez Ovalle | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lambare - Clay | ||||
20.08.19 1e ronde | vs. Arantxa Sanchez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 La - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Jessica Plazas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Tatiana Terwindt | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Anoushka Wooller | 0-6, - Aditi Sinha - scratch | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Manzur | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Manuela Zegarra-Ballon | 0-6, 7-66, 3-10 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Victoria - I. hard | ||||
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Malik | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
27.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Skachkova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |