WEDSTRIJD
29.07.21 | 2e ronde | Emeline Dartron | Adrienn Nagy | 6-1, 4-6, 7-63 | W15 Knokke | Clay |
STATISTIEKEN
Emeline Dartron | Adrienn Nagy | |
1e Service % | 73/115 (63%) | 80/102 (78%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/73 (47%) | 30/80 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/42 (55%) | 15/22 (68%) |
Benutte Breakpoints | 9/16 (56%) | 8/20 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 57/102 (56%) | 58/115 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 114/217 (53%) | 103/217 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Emeline Dartron | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emeline Dartron | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Emeline Dartron | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Emeline Dartron | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
3-4 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emeline Dartron | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
Emeline Dartron | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emeline Dartron | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emeline Dartron | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Emeline Dartron | 4-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-3 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Emeline Dartron | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Emeline Dartron | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
6-6 | Adrienn Nagy | |
0-0, 1-0, A-40[BP], 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emeline Dartron vs. Adrienn Nagy - onderlinge wedstrijden
29.07.21 | 2e ronde | Emeline Dartron | Adrienn Nagy | 6-1, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Knokke | Clay |
Emeline Dartron form & Adrienn Nagy form
Emeline Dartron - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Selina Dal | 6-0, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 7-62, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |
Adrienn Nagy - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Dunja Maric | - Adrienn Nagy - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |