WEDSTRIJD
26.08.20 | 1e ronde | Emeline Dartron | Anna Ozerova | 6-4, 6-3 | W15 Alkmaar | Clay |
STATISTIEKEN
Emeline Dartron | Anna Ozerova | |
1e Service % | 40/63 (63%) | 35/58 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/40 (58%) | 15/35 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/23 (52%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/58 (59%) | 28/63 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/121 (57%) | 52/121 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Emeline Dartron | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emeline Dartron | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Anna Ozerova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emeline Dartron | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Anna Ozerova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Emeline Dartron | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Anna Ozerova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Emeline Dartron | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emeline Dartron | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Anna Ozerova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emeline Dartron | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Anna Ozerova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Emeline Dartron | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Anna Ozerova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emeline Dartron | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Anna Ozerova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emeline Dartron vs. Anna Ozerova - onderlinge wedstrijden
09.03.22 | 1e ronde | Emeline Dartron | Anna Ozerova | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | W15+H Amiens | Clay |
26.08.20 | 1e ronde | Emeline Dartron | Anna Ozerova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Alkmaar | Clay |
Emeline Dartron form & Anna Ozerova form
Emeline Dartron - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Selina Dal | 6-0, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 7-62, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |
Anna Ozerova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | - Anna Ozerova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.06.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |