WEDSTRIJD
06.02.23 | Kwalif. | Emeline Dartron | Merel Hoedt | 6-2, 6-3 | W60 Grenoble | I. hard |
STATISTIEKEN
Emeline Dartron | Merel Hoedt | |
1e Service % | 30/45 (67%) | 20/41 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/30 (70%) | 9/20 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 8/21 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/41 (59%) | 16/45 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/86 (62%) | 33/86 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Emeline Dartron | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Emeline Dartron | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emeline Dartron | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emeline Dartron | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Emeline Dartron | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Emeline Dartron | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Emeline Dartron | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emeline Dartron vs. Merel Hoedt - onderlinge wedstrijden
06.02.23 | Kwalif. | Emeline Dartron | Merel Hoedt | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Grenoble | I. hard |
28.07.21 | 1e ronde | Emeline Dartron | Merel Hoedt | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Knokke | Clay |
Emeline Dartron form & Merel Hoedt form
Emeline Dartron - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Selina Dal | 6-0, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 7-62, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |
Merel Hoedt - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |