WEDSTRIJD
21.07.21 | 1e ronde | Emeline Dartron | Pauline Wuarin | 6-0, 6-3 | W25 Les | Hard |
STATISTIEKEN
Emeline Dartron | Pauline Wuarin | |
1e Service % | 42/65 (65%) | 33/39 (85%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/42 (69%) | 12/33 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/23 (39%) | 3/6 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/39 (62%) | 27/65 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Dubbele fouten | 7 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emeline Dartron | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Pauline Wuarin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emeline Dartron | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emeline Dartron | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Pauline Wuarin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Pauline Wuarin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emeline Dartron | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Pauline Wuarin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emeline Dartron | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Pauline Wuarin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emeline Dartron | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Pauline Wuarin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emeline Dartron vs. Pauline Wuarin - onderlinge wedstrijden
21.07.21 | 1e ronde | Emeline Dartron | Pauline Wuarin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Les | Hard |
Emeline Dartron form & Pauline Wuarin form
Emeline Dartron - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Halve finale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Selina Dal | 6-0, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 7-62, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |
Pauline Wuarin - laatste wedstrijden
W25 Verbier - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Les - Hard | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.21 Kwalif. | vs. Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Lulu Sun | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-0, Kristina Milenkovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Gemma Negre Sanchez | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 2-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Colina - Clay | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Asuncion - Clay | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cucuta - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
10.10.19 1e ronde | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-75, 3-3, - Pauline Wuarin - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Santiago - Clay | ||||
04.10.19 Kwartfinale | vs. Julia Riera | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Alexa Pitt | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Karin Kennel | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Merico | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Constance Sibille | 3-5, - Pauline Wuarin - scratch | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
14.07.19 Kwalif. | vs. Barbara Haas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |