INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emiliana Arango vs. Anastasia Iamachkine - onderlinge wedstrijden
12.04.23 | Emiliana Arango | Anastasia Iamachkine | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Billie Jean | Clay |
Emiliana Arango form & Anastasia Iamachkine form
Emiliana Arango - laatste wedstrijden
Oeiras - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Julia Riera | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Day | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Yafan Wang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-72, 6-4, Lucrezia Stefanini - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-69, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
27.10.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Daniela Martinez Guerrero | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
21.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Sakkari | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 3e ronde | vs. Taylor Townsend | 7-5, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 2e ronde | vs. Sloane Stephens | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Potapova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Anastasia Iamachkine - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Alice Pesci | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Aurora Deidda | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
02.04.24 Kwalif. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naoko Eto | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nahia Berecoechea | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 1-3, Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Ristic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Francesca Davis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Bissett | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Lucia Peyre | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Andjela Lazarevic | 3-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.23 2e ronde | vs. Alian Zack | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Natalija Senic | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |