United Kingdom
01.09.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Venezuela
31.10.92, 31 Jaar
Germany
13.04.94, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Holland
23.11.99, 24 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emily Appleton/Julia Lohoff vs. Andrea Gamiz/Eva Vedder - onderlinge wedstrijden
Emily Appleton form & Andrea Gamiz form
Emily Appleton/Julia Lohoff - laatste wedstrijden
Hamburg - Clay |
25.07.23 1e ronde | vs. Angelica Moratelli/Camilla Rosatello | 2-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
Palermo - Clay |
19.07.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa/Bibiane Schoofs | 3-6, 6-73 | | wedstrijd detail |
Bastad - Clay |
12.07.23 Kwartfinale | vs. Irina Khromacheva/Panna Udvardy | 6-75, 4-6 | | wedstrijd detail |
11.07.23 1e ronde | vs. Elixane Lechemia/Chloe Paquet | 3-6, 6-2, 10-4 | | wedstrijd detail |
W100 Surbiton - Grass |
09.06.23 Halve finale | vs. Alicia Barnett/Olivia Nicholls | 4-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
07.06.23 Kwartfinale | vs. Viktoria Hruncakova/Tereza Mihalikova | 7-5, 7-61 | | wedstrijd detail |
06.06.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell/Ingrid Martins | 6-0, 6-4 | | wedstrijd detail |
W60 Grado - Clay |
26.05.23 Finale | vs. Sofya Lansere/Anna Siskova | 3-6, 6-4, 11-9 | | wedstrijd detail |
25.05.23 Halve finale | vs. Quinn Gleason/Christina Rosca | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
24.05.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Abbagnato/Margherita Marcon | 6-1, 7-62 | | wedstrijd detail |
23.05.23 1e ronde | vs. Rianna Ioana Coreisa/Rebeca Pereira | 6-1, 6-0 | | wedstrijd detail |
W100 Trnava - Clay |
11.05.23 Kwartfinale | vs. Freya Christie/Ali Collins | - | | wedstrijd detail |
09.05.23 1e ronde | vs. Laura Cilekova/Ela Platenikova | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
W100 Wiesbaden - Clay |
07.05.23 Finale | vs. Jaimee Fourlis/Olivia Gadecki | 1-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
06.05.23 Halve finale | vs. Noma Akugue Noha/Ella Seidel | def. | | wedstrijd detail |
04.05.23 Kwartfinale | vs. Andrea Gamiz/Eva Vedder | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |
02.05.23 1e ronde | vs. Magali Kempen/Yanina Wickmayer | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
W60 Bellinzona - Clay |
19.04.23 Kwartfinale | vs. Xenia Knoll/Celine Naef | 3-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
18.04.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst/Fiona Ganz | 4-6, 6-4, 10-4 | | wedstrijd detail |
W60 Chiasso - Clay |
15.04.23 Finale | vs. Andreea Mitu/Nadia Podoroska | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
14.04.23 Halve finale | vs. Xenia Knoll/Celine Naef | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
13.04.23 Kwartfinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie/Nika Radisic | 7-63, 7-64 | | wedstrijd detail |
12.04.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova/Conny Perrin | 3-6, 7-65, 10-4 | | wedstrijd detail |
W60 Croissy - I. hard |
29.03.23 1e ronde | vs. Freya Christie/Ali Collins | 6-75, 5-7 | | wedstrijd detail |
Andrea Gamiz/Eva Vedder - laatste wedstrijden
Uruguay - Clay |
07.12.23 Kwartfinale | vs. Julia Lohoff/Conny Perrin | 1-6, 6-74 | | wedstrijd detail |
04.12.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves/Solana Sierra | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |
Florianopolis - Clay |
23.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce/Rebeca Pereira | 7-5, 2-6, 7-10 | | wedstrijd detail |
Colina - Clay |
16.11.23 Kwartfinale | vs. Lucciana Perez Alarcon/Daniela Seguel | 2-6, 6-2, 9-11 | | wedstrijd detail |
13.11.23 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers/Diana Shnaider | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
W40 Lisbon - Clay |
07.10.23 Finale | vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
06.10.23 Halve finale | vs. Ziva Falkner/Aneta Kladivova | 4-6, 6-3, 10-4 | | wedstrijd detail |
05.10.23 Kwartfinale | vs. Katarina Jokic/Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
04.10.23 1e ronde | vs. Eva Garkusha/Giulia Pereira De Aguiar | 7-64, 6-3 | | wedstrijd detail |
Palermo - Clay |
19.07.23 1e ronde | vs. Sara Errani/Jasmine Paolini | 2-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
W100 Wiesbaden - Clay |
04.05.23 Kwartfinale | vs. Emily Appleton/Julia Lohoff | 4-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
03.05.23 1e ronde | vs. Laura Boehner/Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
W80 Zaragoza - Clay |
12.04.23 1e ronde | vs. Asia Muhammad/Eden Silva | 6-2, 1-6, 9-11 | | wedstrijd detail |
W40 Anapoima - Clay |
18.03.23 Finale | vs. Irina Khromacheva/Valeriya Strakhova | 0-6, 6-1, 4-10 | | wedstrijd detail |
17.03.23 Halve finale | vs. Carole Monnet/Xiaodi You | 6-2, 7-62 | | wedstrijd detail |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves/Suzan Lamens | 6-4, 4-6, 10-8 | | wedstrijd detail |
15.03.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy/Maria Camila Torres Murcia | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
W25 Boca - Clay |
10.03.23 Halve finale | vs. Hailey Baptiste/Whitney Osuigwe | 1-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
09.03.23 Kwartfinale | vs. Maria Lourdes Carle/Melany Solange Krywoj | 6-0, 7-5 | | wedstrijd detail |
07.03.23 1e ronde | vs. Maria Mateas/Christina Rosca | 7-5, 6-2 | | wedstrijd detail |
Uruguay - Clay |
25.11.22 Halve finale | vs. Ingrid Martins/Luisa Stefani | 1-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
24.11.22 Kwartfinale | vs. Irina Maria Bara/Reka-Luca Jani | 6-3, 6-4 | | wedstrijd detail |
20.11.22 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle/Marcela Zacarias | 2-6, 7-5, 10-2 | | wedstrijd detail |
Buenos Aires - Clay |
18.11.22 Halve finale | vs. Su Jeong Jang/Xiaodi You | 6-3, 3-6, 5-10 | | wedstrijd detail |
17.11.22 Kwartfinale | vs. Quinn Gleason/Elixane Lechemia | 1-6, 6-3, 10-7 | | wedstrijd detail |
15.11.22 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle/Marcela Zacarias | 2-6, 7-5, 10-2 | | wedstrijd detail |
Colina - Clay |
07.11.22 1e ronde | vs. Jessie Aney/Ingrid Neel | 4-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
Tampico - Hard |
27.10.22 Kwartfinale | vs. Ashlyn Krueger/Elizabeth Mandlik | 7-5, 4-6, 9-11 | | wedstrijd detail |
W60 San - Clay |
30.09.22 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda/Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
27.09.22 Kwartfinale | vs. Maryna Kolb/Nadiya Kolb | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |