WEDSTRIJD
12.02.20 | 1e ronde | Emily Burns | Naoko Eto | 7-68, 4-6, 6-2 | W15 Hamilton | Hard |
STATISTIEKEN
Emily Burns | Naoko Eto | |
1e Service % | 62/104 (60%) | 77/106 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/62 (63%) | 34/77 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/42 (33%) | 13/29 (45%) |
Benutte Breakpoints | 9/13 (69%) | 8/17 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 59/106 (56%) | 51/104 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 112/210 (53%) | 98/210 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 8 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Emily Burns | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Naoko Eto | |
0-0 | ||
Emily Burns | 0-2 | |
0-3 | Naoko Eto | |
1-4 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Emily Burns | 2-4 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Naoko Eto | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Emily Burns | 3-5 | |
0-0, 30-0 | ||
4-5 | Naoko Eto | |
0-0 | ||
Emily Burns | 5-5 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emily Burns | 6-6 | |
0-0 | ||
7-68 |
2 | ||
0-0 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Emily Burns | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Naoko Eto | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40 | ||
Emily Burns | 0-3 | |
0-0, 15-0 | ||
1-3 | Naoko Eto | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Emily Burns | 1-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Naoko Eto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Emily Burns | 3-4 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 40-40 | ||
3-5 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Emily Burns | 4-5 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Naoko Eto | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Burns | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Naoko Eto | |
0-0 | ||
Emily Burns | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Naoko Eto | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Emily Burns | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-2 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Emily Burns | 5-2 | |
0-0, 15-15 | ||
6-2 |
Australia
03.12.94, 29 Jaar
03.12.94, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Emily Burns vs. Naoko Eto - onderlinge wedstrijden
12.02.20 | 1e ronde | Emily Burns | Naoko Eto | 7-68, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Hamilton | Hard |
Emily Burns form & Naoko Eto form
Emily Burns - laatste wedstrijden
W15 Hamilton - Hard | ||||
13.02.20 2e ronde | vs. Eri Shimizu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Naoko Eto | 7-68, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Emma Jane Barclay | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rethymno - Hard | ||||
25.11.13 1e ronde | vs. Maria-Eleni Charalampopoulou | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Carpet | ||||
11.11.13 1e ronde | vs. Oleksandra Piskun | 4-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Carpet | ||||
04.11.13 1e ronde | vs. Veronika Kolarova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Carpet | ||||
28.10.13 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bundaberg - Clay | ||||
26.03.12 1e ronde van de kwal. | vs. Nives Baric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ipswich - Clay | ||||
19.03.12 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Omeara | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
12.09.11 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Naoko Eto - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nia Gelashvili | 5-7, 2-5, - Naoko Eto - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Bronte Murgett | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Sara-Maria Calmuschi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zynah Amber Salar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Marton | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Carolann Delaunay | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shannon Spencer | 1-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Katz | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Milan Krish | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Suana Tucakovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Nikol Palecek | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Mariella Minetti | 6-1, 1-0, Mariella Minetti - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mimi Khreliats | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-72, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Bordereau | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Yuyun Chen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
07.05.23 Kwalif. | vs. Milla Kotamaeki | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Tilde Jagare | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Minori Ishida | 2-6, - Naoko Eto - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail |