WEDSTRIJD
10.06.21 | 2e ronde | Emily Seibold | Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Emily Seibold | Julia Stamatova | |
1e Service % | 26/45 (58%) | 34/47 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/26 (62%) | 15/34 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/19 (68%) | 3/13 (23%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/47 (62%) | 16/45 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Emily Seibold | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emily Seibold | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Emily Seibold | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emily Seibold | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Emily Seibold | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Seibold | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emily Seibold | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emily Seibold vs. Julia Stamatova - onderlinge wedstrijden
14.07.21 | 1e ronde | Julia Stamatova | Emily Seibold | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Almada | Hard |
10.06.21 | 2e ronde | Emily Seibold | Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Emily Seibold form & Julia Stamatova form
Emily Seibold - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
28.06.23 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
22.06.23 3e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Alaminos - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Julia Stamatova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail |