WEDSTRIJD
04.02.13 | 2e ronde van de kwal. | Emily Webley-Smith | Gussie O'Sullivan | 7-65, 6-1 | Launceston | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
26.07.94, 29 Jaar
26.07.94, 29 Jaar
Emily Webley-Smith vs. Gussie O'Sullivan - onderlinge wedstrijden
04.02.13 | 2e ronde van de kwal. | Emily Webley-Smith | Gussie O'Sullivan | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | Launceston | Hard |
Emily Webley-Smith form & Gussie O'Sullivan form
Emily Webley-Smith - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
24.06.22 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Gussie O'Sullivan - laatste wedstrijden
Ipswich - Hard | ||||
18.03.13 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Keir | 6-74, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.13 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Holland | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
18.02.13 Kwalif. | vs. Ashley Keir | 6-0, 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.13 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Hudaly | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.13 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Holland | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
04.02.13 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Webley-Smith | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.13 1e ronde van de kwal. | vs. Ashling Sumner | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
28.01.13 1e ronde van de kwal. | vs. Janaya Smith | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.13 2e ronde van de kwal. | vs. Yumi Miyazaki | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
20.02.12 1e ronde van de kwal. | vs. Risa Ozaki | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
21.11.11 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Xu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ipswich - Clay | ||||
28.03.11 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Hibberd | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
21.02.11 1e ronde van de kwal. | vs. Cassie Gramlick | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.11 Kwalif. | vs. Emelyn Starr | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.11 2e ronde van de kwal. | vs. Lauren Breadmore | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |