WEDSTRIJD
10.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Emily Welker | Greta Schieroni | 6-3, 7-62 | W15 Jerusalem | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
22.06.02, 21 Jaar
22.06.02, 21 Jaar
Emily Welker vs. Greta Schieroni - onderlinge wedstrijden
10.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Emily Welker | Greta Schieroni | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | W15 Jerusalem | Hard |
Emily Welker form & Greta Schieroni form
Emily Welker - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-71, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Carson Branstine | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Selina Dal | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Luise Reisel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Aimee Knowles | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Marine Szostak | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Imogen Haddad | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Viola Turini | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Lian Tran | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Markina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
17.06.23 Halve finale | vs. Melisa Ercan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Sophia Biolay | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Greta Schieroni - laatste wedstrijden
W15 Bacau - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 1-5, Jana Bojovic - scratch | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miruna-Melania Neagu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lexington Reed | 1-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Poetzing | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
25.07.22 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Kulhava | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-75, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Yapur Lopez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Imperia Martinez Mora | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Welker | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yara Abed | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 6-76, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Saccani | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |