WEDSTRIJD
07.06.21 | Kwalif. | Emily Welker | Iveta Daujotaite | 6-3, 6-4 | W15 Vilnius | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Lithuania
05.06.01, 22 Jaar
05.06.01, 22 Jaar
Emily Welker vs. Iveta Daujotaite - onderlinge wedstrijden
07.06.21 | Kwalif. | Emily Welker | Iveta Daujotaite | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Vilnius | I. hard |
Emily Welker form & Iveta Daujotaite form
Emily Welker - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Carson Branstine | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Selina Dal | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Luise Reisel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Carson Branstine | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Aimee Knowles | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Marine Szostak | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Imogen Haddad | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Viola Turini | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Lian Tran | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Markina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Norges - Hard | ||||
17.06.23 Halve finale | vs. Melisa Ercan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Sophia Biolay | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Astrid Cirotte | 6-0, 7-67 | wedstrijd detail |
Iveta Daujotaite - laatste wedstrijden
W25 Parnu - Clay | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Kleer Kliimand | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
07.06.21 Kwalif. | vs. Emily Welker | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Katriin Saar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Dasha Borodatova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-5, - Iveta Daujotaite - scratch | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Lesnikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.19 Kwalif. | vs. Kerstin Peckl | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telavi - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Julia Helbet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evelina Martirosyan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
26.11.18 Kwalif. | vs. Asia Serafini | 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
04.05.17 2e ronde | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.17 1e ronde | vs. Diana Maria Mihail | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.05.17 Kwalif. | vs. Anastasiia Gevel | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Savitaipale - Clay | ||||
25.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |