WEDSTRIJD
16.03.23 | 2e ronde | Emina Bektas | Alice Robbe | 4-6, 6-3, 6-2 | W60 Pretoria | Hard |
STATISTIEKEN
Emina Bektas | Alice Robbe | |
1e Service % | 63/82 (77%) | 49/68 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/63 (73%) | 32/49 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/19 (21%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/68 (43%) | 32/82 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/150 (53%) | 71/150 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 9 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alice Robbe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emina Bektas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emina Bektas | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Alice Robbe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Emina Bektas | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-5 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emina Bektas | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Alice Robbe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emina Bektas | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emina Bektas | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emina Bektas | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Alice Robbe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emina Bektas | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Alice Robbe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Emina Bektas | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Emina Bektas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Alice Robbe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emina Bektas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emina Bektas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emina Bektas | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Alice Robbe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emina Bektas vs. Alice Robbe - onderlinge wedstrijden
16.03.23 | 2e ronde | Emina Bektas | Alice Robbe | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Pretoria | Hard |
Emina Bektas form & Alice Robbe form
Emina Bektas - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Amarni Banks | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Maria Mateas | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Fruhvirtova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-5, - Emina Bektas - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Diane Parry | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Emma Navarro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Katrina Scott | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Caroline Dolehide | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 6-72, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Yue Yuan | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Kimberly Birrell | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-75, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.23 Kwalif. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcela Zacarias | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
06.08.23 Kwalif. | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 7-610, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Katherine Sebov | 2-3, - Emina Bektas - scratch | wedstrijd detail |
Alice Robbe - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mariya Dobreva | 5-7, 0-3, - Alice Robbe - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Catherine Harrison | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Alana Smith | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Veronika Podrez | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 4-1, Nuria Parrizas-Diaz - scratch | wedstrijd detail |