WEDSTRIJD
13.11.19 | 1e ronde | Emma Davis | Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-2 | W15 Solarino | Carpet |
STATISTIEKEN
Emma Davis | Anastasia Piangerelli | |
1e Service % | 29/43 (67%) | 27/50 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/29 (59%) | 11/27 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 7/23 (30%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/50 (64%) | 17/43 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Emma Davis | 1-0 | |
0-0 | ||
Emma Davis | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0 | ||
Emma Davis | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Emma Davis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Emma Davis | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Anastasia Piangerelli | |
Emma Davis | 3-1 | |
4-1 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Emma Davis | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Anastasia Piangerelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emma Davis vs. Anastasia Piangerelli - onderlinge wedstrijden
13.11.19 | 1e ronde | Emma Davis | Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Solarino | Carpet |
Emma Davis form & Anastasia Piangerelli form
Emma Davis - laatste wedstrijden
W25 Daytona - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 Kwalif. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charleston - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Alexa Glatch | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Dasha Ivanova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Kent | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.05.21 Kwartfinale | vs. Himeno Sakatsume | 7-69, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.05.21 2e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Olga Helmi | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.05.21 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.05.21 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.05.21 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Jade Bornay | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.04.21 1e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.04.21 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Lynch | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 7-63, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jamilah Snells | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Anastasia Piangerelli - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Karina Hofbauer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 1-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Merna Refaat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Giulia Tedesco | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nelise Verster | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Jasmine Conway | 7-5, 6-72, 15-13 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Ustic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Mazzola | 5-4, Alessandra Mazzola - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |