WEDSTRIJD
02.09.13 | 2e ronde van de kwal. | Emma Janssen | Agathe Timsit | 6-0, 7-5 | Huy | Clay |
STATISTIEKEN
Belgium
30.06.95, 28 Jaar
30.06.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
25.08.92, 31 Jaar
25.08.92, 31 Jaar
Emma Janssen vs. Agathe Timsit - onderlinge wedstrijden
02.09.13 | 2e ronde van de kwal. | Emma Janssen | Agathe Timsit | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | Huy | Clay |
Emma Janssen form & Agathe Timsit form
Emma Janssen - laatste wedstrijden
Engis - Clay | ||||
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Zara De Schutter | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.16 Kwalif. | vs. Valentina Mokrova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Schoonhoven - Clay | ||||
29.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Arlinda Rushiti | 6-75, 6-71 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
22.08.16 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.16 Kwalif. | vs. Selin Ovunc | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Lily Ghodrati | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Emelie Luisa Schwarte | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Ossenbruggen Van | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Dewi Dijkman | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rebecq - Clay | ||||
01.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Bulatovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
25.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Andrina Peer | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.07.16 Kwalif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Vicky Geurinckx | 6-4, 6-73, 7-63 | wedstrijd detail | |
Saint Gervais - Clay | ||||
18.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
11.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sem Wensveen | Sem Wensveen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.07.16 Kwalif. | vs. Julia Payola | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Dorien Cuypers | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
04.07.16 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Peral | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
04.04.16 Kwalif. | vs. Morgane Michiels | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Manama - Hard | ||||
30.03.16 2e ronde | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.03.16 1e ronde | vs. Ekaterina Korzhova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.03.16 Kwalif. | vs. Nela Platkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
07.09.15 1e ronde | vs. Natalija Sipek | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bol - Clay | ||||
31.08.15 1e ronde | vs. Alina Silich | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
17.08.15 1e ronde | vs. Mathilda Malm | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Adeline Lardinois | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.15 Kwalif. | vs. Eline Audenaert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.15 2e ronde | vs. Eva Wacanno | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Westende - Hard | ||||
10.08.15 1e ronde van de kwal. | vs. Madeline Bosnjak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Agathe Timsit - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.19 Kwalif. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
28.10.19 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
21.10.19 Kwalif. | vs. Ruth Copas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Constance Sibille | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Marte Lambrecht | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Lana Sipek | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
23.07.19 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.07.19 Kwartfinale | vs. Olympe Lancelot | 7-5, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 2-0, Noa Liauw A Fong - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Anna Turati | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 1e ronde | vs. Ema Lazic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Nina Stadler | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 1e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
17.05.19 Kwartfinale | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.19 2e ronde | vs. Dominique Karregat | 7-5, 1-0, Dominique Karregat - scratch | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 Kwalif. | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
04.03.19 Kwalif. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Westby | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
04.02.19 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail |